Skup aut Ursus

W naszym Skupie Aut Ursus Przemcar sprzedasz samochód natychmiast, nawet tego samego dnia, otrzymując gotówkę od ręki! Bez dodawania ogłoszeń, bez wyjazdów i umawiania spotkań, bez kłopotów i dodatkowych kosztów, a także przede wszystkim bez marnowania czasu. Nie obchodzi nas Twój powód sprzedaży, nie wchodzimy w szczegóły. U nas dostajesz rzetelną wycenę w oparciu o faktyczny stan pojazdu. Gwarantujemy minimum formalności. Zapraszamy do współpracy – wystarczy jeden telefon, a my załatwimy resztę! Nawet nie musisz wychodzić z domu, ponieważ na oględziny przyjedziemy do Ciebie.

Skupujemy samochody w dzielnicy Warszawa Ursus i nie tylko!

Otrzymujesz płatność od ręki w formie gotówki lub przelewu

Nie czekasz na klienta i pieniądze tak jak w przypadku autokomisu

Nie martwisz się stanem technicznym i wizualnym swojego pojazdu

Nie tracisz czasu na rozmowy i spotkania z potencjalnymi kupującymi

Nie tracisz czasu na wyjazdy do A.S.O. i stacji diagnostycznych

Samochód sprzedajesz w domu lub pracy, w terminie dogodnym dla Ciebie

DARMOWA WYCENA

Darmowa wycena wstępna przez telefon
575-662-335

Jakie pojazdy skupujemy w Skup Aut Ursus?

Z jakichś pobudek chciałbyś sprzedać swój pojazd? Zgłoś się do nas. Interesują nas wszystkie auta. Stan czy pochodzenie nie mają dla nas znaczenia. Jedynym warunkiem jest rok produkcji. Przyjmujemy auta wyprodukowane po 2004 roku. Samochody osobowe, dostawcze, zabytkowe. Od osób prywatnych czy firm. Bez przeglądu technicznego, ubezpieczenia OC, tablic rejestracyjnych czy nawet karty pojazdu. Gwarantujemy zadowolenie klienta oraz najlepsze ceny zakupu. Skup Aut Ursus Przemcar w branży działa od wielu lat i przeprowadziliśmy już setki transakcji.

Skup Aut Warszawa Ursus? Dobrze trafiłeś!

Minimum formalności
Dojazd do klienta
Gotówka od ręki

Auta w dobrym stanie

Prowadzimy skup samochodów w dzielnicy Ursus, a także na terenie całej Warszawy i okolicznych miejscowości. Działamy 7 dni w tygodniu, oferując odbiór auta w wyznaczonym przez klienta miejscu. Sporządzamy przejrzystą umowę kupna-sprzedaży, bez zbędnych zapisów. Jeśli samochód nie nadaje się do jazdy, to dla nas żaden problem, ponieważ dysponujemy lawetą. Dzięki Skup Aut Warszawa Ursus Przemcar nie trzeba przygotowywać samochodu do sprzedaży, robić zdjęć, wystawiać ogłoszeń i długo czekać na klienta lub też godzić się na niskie stawki odkupu aut proponowane przez dilerów samochodowych. Wystarczy jeden telefon do nas. Zapraszamy do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej wyceny pojazdu. Zobacz także: skup aut Wawer.

Skup aut Warszawa Ursus - wybór jest jeden!

Skup Aut Ursus Przemcar to najatrakcyjniejsze ceny oraz ekspresowa gotówka od ręki, niezależnie od tego, jakiej klasy samochód posiadasz. Kierujemy się zasadą “kupię każde auto w dobrym stanie”! Zadzwoń do nas. Całą resztą zajmiemy się My – łącznie z przygotowaniem umowy czy odebraniem samochodu ze wskazanego miejsca. Cała transakcja z naszym skupem obejmuje 4 poniższe kroki.

Kontakt

Spotkanie
i oględziny

Przygotowanie dokumentacji
i umowa

Płatność
i odbiór pojazdu

Skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy bezpośrednie i uczciwe podejście do klientów. Możesz być pewien, że samochód zostanie uczciwie wyceniony. Na jej podstawie zostanie następnie wystosowana oferta, którą klient może zaakceptować, negocjować bądź odrzucić. Tylko nieliczni decydują się skorzystać z trzeciej możliwości. W przypadku pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy dogodny termin spotkania. Wykonaj jeden telefon, by poznać wstępną wycenę. Przemcar – Skup Aut Ursus zaprasza!

ODDZIAŁ 1
ul. Związku walki Młodych 16, 02-786 Warszawa

ODDZIAŁ 2
ul. Wiejska 19, 05-500 Mysiadło

Scroll to Top
ZADZWOŃ