Złomowanie aut Warszawa

Jesteś właścicielem samochodu, który jest uszkodzony lub awaryjny i nie nadaje się do dalszej jazdy? Zastanawiasz się nad jego utylizacją zgodną z prawem? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego auto złomu w Warszawie! Działamy nie tylko stacjonarnie, ale również mobilnie, więc bez problemu dotrzemy pod wskazany adres. Złomowanie aut w autoskupie Przemcar jest proste i szybkie, a nasi specjaliści zapewniają w pełni legalny proces i dopilnowanie wszystkich formalności. Realizowane przez nas usługi obejmują wszystkie marki samochodów, jak również każdy stan techniczny i wizualny pojazdu. Zapraszamy do kontaktu!

Kasacja pojazdu w Warszawie lub okolicy? Zgłoś się do autoskupu Przemcar!

Szukasz firmy, która przeprowadzi kasację samochodu w sposób legalny i zgodny ze standardami ekologicznymi? Zapraszamy do kontaktu z autoskupem Przemcar! Nasze grono fachowców wyceni posiadany samochód i poprowadzi przez cały proces sprzedaży, zapewniając przy tym pełen nadzór nad formalnościami. Otrzymasz od nas wszystkie potrzebne dokumenty oraz zaświadczenie o zezłomowaniu, dzięki czemu bez problemu wyrejestrujesz auto w miejscowym urzędzie. Poza załatwieniem wszystkich formalności, zapewniamy wypłatę gotówki od ręki, szybki proces sprzedaży jak również możliwość odbioru samochodu spod domu klienta.

Oszczędność czasu
Skup aut w każdym stanie
Dojazd do klienta

Jak przebiega złomowanie samochodu?​

Złomowanie samochodu w naszym skupie poprzedza wstępna wycena telefoniczna, a następnie dokładne oględziny i ustalenie warunków sprzedaży. Jeśli wyniki rozmów są satysfakcjonujące dla dwóch stron, przechodzimy do kolejnego etapu, czyli dopięcia wszystkich formalności. Warto wspomnieć, że kasacja pojazdów w naszym punkcie w Warszawie cieszy się dobrą opinią i dużym zainteresowaniem, co daje większe pole manewru i wysoce konkurencyjne oferty wyceny. Po przejściu przez formalności, przechodzimy do odbioru i zezłomowania samochodu. Podczas rozbiórki dokładnie określamy stan wszystkich części i podzespołów, dzieląc je na te, które nadają się do eksploatacji i trafią na rynek wtórny i te, które wymagają utylizacji i kasacji. Cały proces jest w pełni legalny, potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem.

1
Setki zaufanych sprzedających

Kasacja pojazdów w punkcie Przemcar

Nasza firma oferuje szybki i bezproblemowy przebieg procesu kasacji auta. Zapewniamy rzetelną wycenę, adekwatną do stanu samochodu. Nie ma znaczenia, czy auto brało udział w stłuczce lub wypadku, jest od dłuższego czasu uszkodzone, rozbite, skorodowane, niezarejestrowane lub niedopuszczone do ruchu. Jesteśmy otwarci na rozmowy i z chęcią zajmiemy się zezłomowaniem auta, które posiadasz. Wyróżniamy się dużą elastycznością i pracujemy na terenie całej Warszawy, jak i w okolicznych miejscowościach. Dzięki rekomendacjom i dobrej opinii stale się rozwijamy i poszerzamy zakres działania o kolejne obszary. Jeśli zastanawiasz się, czy zezłomujemy Twoje auto, załatwiając wszystkie formalności pod Twoim adresem, zadzwoń i przedstawiając swoje warunki umów się na wstępną wycenę.

Zobacz także: Skup starych aut Warszawa.

Skontaktuj się z nami

Nasz skup aut, jak i usługa złomowania samochodu jest dostępna 7 dni w tygodniu. Oferujemy fachowe doradztwo związane ze sprzedażą auta w każdym stanie. Jesteśmy zainteresowani każdym modelem i stanem – skupujemy nie tylko auta do kasacji, ale również sprawne samochody osobowe i dostawcze. Jeśli jesteś w posiadaniu auta, które chcesz sprzedać skontaktuj się z nami! Konkurencyjne warunki oraz obsługa naszych przedstawicieli pozwoli na zadowalające warunki finalizacji sprzedaży.

ODDZIAŁ 1
ul. Związku walki Młodych 16, 02-786 Warszawa

ODDZIAŁ 2
ul. Wiejska 19, 05-500 Mysiadło

Scroll to Top
ZADZWOŃ