Skup aut powypadkowych Warszawa

Jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, który w ostatnim czasie brał udział w kolizji i uległ niewielkiemu uszkodzeniu? Skup aut powypadkowych Warszawa wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje usługę wyceny oraz zakupu samochodu w atrakcyjnej i uczciwej cenie. Nie skupujemy jedynie sprawnych pojazdów. Wiemy, że nawet przy najmniejszej kolizji może być ciężko sprzedać pojazd. Oferujemy indywidualną i rzetelną wycenę, adekwatną do aktualnego stanu pojazdu. Gwarantujemy przyjęcie każdego auta, dlatego jeśli nie chcesz podejmować się naprawy, zgłoś się do naszego skupu aut powypadkowych!

To, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim otwartość na samochody w każdym stanie. Jeśli więc nie masz czasu na naprawy lub znalezienie kupca, zgłoś się do nas. Masz pewność, że bez względu na stan pojazdu, przejdziemy do najważniejszego punktu, czyli transakcji, która nie będzie obciążona niepotrzebnymi formalnościami.

Oszczędność czasu
Skup aut w każdym stanie
Dojazd do klienta

Skup samochodów powypadkowych - Warszawa i okolice

Nasz skup samochodów powypadkowych działa w obrębie całej Warszawy oraz części okolicznych miejscowości, takich jak Nadarzyn, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki czy Kalwaria. Prowadzimy mobilny skup powypadkowych aut, dlatego bez problemu umówimy się z Tobą w najdogodniejszej lokalizacji. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów, które wynika z bogatego doświadczenia naszych pracowników i rzetelnej wyceny oraz braku problemów związanych z formalnościami po wykupieniu aut. Jesteśmy bardzo elastyczni – zadzwoń i umów się z nami w dowolnej lokalizacji i czasie. Zapraszamy do kontaktu!

1
Setki zaufanych sprzedających

Samochody powypadkowe - najkorzystniejsza oferta w Warszawie

Skup aut Przemcar to zawsze darmowa i niezobowiązująca wycena samochodu. Oględziny pojazdu są bardzo dokładne, dzięki czemu podana kwota odzwierciedla realną wartość. Miejsce i czas oględzin są ustalane przez klienta, co jest kolejnym dużym atutem naszego skupu aut powypadkowych. Jesteśmy zainteresowani każdą marką samochodu, a uszkodzenie i udział w wypadku nie stanowi dla nas problemu. Sprawdzamy wszystkie istotne podzespoły i chętnie odkupimy auto w nienajlepszym stanie zarówno mechanicznym jak i blacharskim, oferując bezpłatny transport lawetą. Współpraca z nami przebiega szybko i bezproblemowo, a pojazd jesteśmy w stanie odkupić od ręki, płacąc gotówką. Jeśli więc zależy Ci na szybkiej transakcji, zgłoś się do nas. Przekonasz się, że nasza firma oferuje bardzo korzystne i konkurencyjne warunki!

Zobacz także: Skup aut poleasingowych Warszawa.

Skontaktuj się z nami

Zastanawiasz się jak przebiega współpraca z nami w praktyce? Działamy 7 dni w tygodniu i służymy doradztwem i pomocą w sprzedaży aut powypadkowych oraz nieuszkodzonych. Nie musisz martwić się formalnościami i przebiegiem transakcji ze strony technicznej. Odezwij się do nas, a poznasz wstępną wycenę. Sprzedaj rozbite auto, które posiada mniejsze lub większe uszkodzenie.

ODDZIAŁ 1
ul. Związku walki Młodych 16, 02-786 Warszawa

ODDZIAŁ 2
ul. Wiejska 19, 05-500 Mysiadło

Scroll to Top
ZADZWOŃ