Skup aut Ursynów

Powodów do sprzedaży używanego samochodu może być wiele – od chęci wymiany na nowszy model po problemy finansowe. Każdy ma swój, a my nie wchodzimy w szczegóły! Od nas zyskujesz rzetelną wycenę w oparciu o stan faktyczny pojazdu a nie pobudki sprzedaży… Gwarantujemy przy tym minimum formalności i pieniądze od ręki! Skup Aut Ursynów Przemcar jest dla Ciebie! Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, chętnie doradzamy i dzielimy się doświadczeniem.

Skupujemy samochody w dzielnicy Warszawa Ursynów i nie tylko!

Otrzymujesz płatność od ręki w formie gotówki lub przelewu

Nie czekasz na klienta i pieniądze tak jak w przypadku autokomisu

Nie martwisz się stanem technicznym i wizualnym swojego pojazdu

Nie tracisz czasu na rozmowy i spotkania z potencjalnymi kupującymi

Nie tracisz czasu na wyjazdy do A.S.O. i stacji diagnostycznych

Samochód sprzedajesz w domu lub pracy, w terminie dogodnym dla Ciebie

DARMOWA WYCENA

Darmowa wycena wstępna przez telefon
575-662-335

Jakie pojazdy skupujemy?

W naszym skupie bez problemu i co najważniejsze bez zbędnego marudzenia pozbędziesz się praktycznie każdego samochodu od ręki i za gotówkę! Skupujemy auta wyprodukwoane po 2004 roku, w dobrym stanie – używane, lekko uszkodzone, poleasingowe, stare i nowe. Osobowe, dostawcze, zabytkowe. Od osób prywatnych, firm i dużych przedsiębiorstw. Bez przeglądu technicznego, ubezpieczenia OC, tablic rejestracyjnych czy nawet karty pojazdu.

Skup aut Ursynów? Dobrze trafiłeś!

Minimum formalności
Dojazd do klienta
Gotówka od ręki

Auta w dobrym stanie

Jeśli szukasz kupca na swój samochód, to jesteś we właściwym miejscu! Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać rynek aut używanych, popyt na te auta oraz poznać dokładnie oczekiwania przyszłych nabywców. Z tego względu gwarantujemy rzetelne wyceny w oparciu o faktyczny stan oraz rynkową wartość pojazdu. Sporządzamy również przejrzystą umowę kupna-sprzedaży, bez zbędnych punktów. Jeśli samochód nie nadaje się do jazdy, to dla nas żaden problem! Dysponujemy lawetą, dzięki czemu możemy odebrać pojazd ze wskazanego miejsca. Zobacz także: Skup aut Pruszków.

Skup aut Ursynów - wybór jest jeden!

Auto Skup Ursynów Przemcar to najatrakcyjniejsze ceny oraz gotówka od ręki, niezależnie od tego, jakiej klasy samochód posiadasz. Wszystko, co musisz zrobić, to zadzwonić do nas. Całą resztą zajmujemy się My, łącznie z odebraniem samochodu czy przygotowaniem umowy. U nas możesz liczyć na minimum formalności i ekspresową transakcję, która obejmuje 4 poniższe kroki.

Kontakt

Spotkanie
i oględziny

Przygotowanie dokumentacji
i umowa

Płatność
i odbiór pojazdu

Skontaktuj się z nami!

Nasza działalność obejmuje swoim zasięgiem nie tylko dzielnicę Ursynów w Warszawie. Prowadzimy mobilny skup aut w całej Warszawie i najbliższych okolicach. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy chęci współpracy prosimy o skontaktowanie się z nami. Z przyjemnością pomożemy, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy dogodny termin spotkania! Wystarczy jeden telefon, by dowiedzieć, za ile możemy odkupić oferowany pojazd.

ODDZIAŁ 1
ul. Związku walki Młodych 16, 02-786 Warszawa

ODDZIAŁ 2
ul. Wiejska 19, 05-500 Mysiadło

Scroll to Top
ZADZWOŃ